Karşıyakada Bilgisayar Kursu (teknokamp)

Teknokamp Kişisel ve Kurumsal Eğitim Merkezi İzmir Karşıyaka’da özellikle Bilgisayar eğitimlerinde etki bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir..  Teknokampın tercih edilmesinde öne çıkan noktalar şunlardır:

1. Konularında yetkin, tecrübeli ve istikrarlı eğitmenlere sahip. Her eğitmen hem mesleki olarak hemde kurumsal olarak bir çok eğitimden geçmişlerdir. Eğitim verdikleri kadar eğitim de alarak sürekli gelişime açıktırlar.

2. Farklı bir E-Learning desteği mevcuttur. Teknokamp öğrencilerine Pratik Üniversite adını verdiği bir sistem ile ders notları, ders videoları sunmaktadır. Bu ders notları ve videolar ders müfredalarından çok daha geniş bir içeriğe sahiptir. Bu yönüyle öğrencilerimizin kendilerine daha iyi geliştirmeleri amaçlanmıştır.

3. Elektronik Ölçme-Değerlendime-Yönlendirme sistemi ile öğrecilerimizin aldıkları eğitimler ile ilgili seviyeleri ölçülmekte, hangi konularda zayıf oldukları etkin şekilde otomatik olarak tespit edilmekte, ayrıca bu farklı testlerdeki farklı sorular ile bir konu hakkında çapraz sorgu yöntemiyle zayıf noktalar tespit edilip geliştirilebilmektedir.

4. Öğrenci paneli ile öğrencilerimize izmirde gerçekleşen çeşitli kurumların ücretsiz eğitim ve seminerlerde bildirilmekte ve öğrencilerimizin güncel kalması sağlanmaktadır. Aynı sistemde bölgemizde duyurulan iş ilanlarıda yer almaktadır. Böylelikle işsiz öğrencilerimize veya işinde ilerlemek isteyen öğencilerimize destek sağlanmaktadır.

5. Her öğrencimiz eğitimi tamamladıktan sonra sınırsız sayıda aynı eğitime katılabilmektedirler.

6. Sınıflarımız da LCD Televizyon, Projeksiyon ve 5+1 Ses Sistemleri yer almakta ve görsel eğitim desteğide sağlanmaktadır.

7. Bilgisayar bölümünde ookuyan öğrencilere ödev ve sınavlarında da yardım edilmektedir.

8. Teknokamp ülkemizin ilk ve açık kaynak kodlu ulusal işletim sistemi olan PARDUS’un İzmir’deki ilk ve tek Göç Ortağıdır. Bu alanda ciddi çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Karşıyaka çarşı içinde yer alan şirketimiz hizmetinizdedir.

Reklamlar

About izmirbilgisayarkursu

İzmir karşıyaka da bilgisayar kursu, alanında yetkin ve deneyimli eğitmenleri ile bir çok bilgisayar branşında eğitimler vermekteyiz ve e-eğitim desteğimiz vardır.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s